Kontakti

Suomi

Käyntiosoite:
Directo Oy (2165555-9)
Karvaamokuja 1
00380 Helsinki

Verkkolaskut:
Verkkolaskuosoite: 003721655559
Välittäjän tunnus: 00372332748700001
Operaattori: Apix Messaging Oy

Laskutusosoite:
Directo Oy
@directosuomi.fi@
PL200 02601 Espoo

Directo Oy

On toiminut Suomessa menestyksekkäästi jo vuodesta 2009.

Kaie Lõoke

Konsultti

kaie@directosuomi.fi 040-660 7707

Lassi Calonius

Projektipäällikkö

lassi@directosuomi.fi 040-041 1299

Peep Lõoke

Toimitusjohtaja

peep@directosuomi.fi 040-350 3681

Samuli Kivistö

Myyntijohtaja

samuli@directosuomi.fi 040-159 3389

Viro

Directo OÜ (entinen Gate Communications OÜ) on aloittanut toimintansa vuonna 2000.

Directo OÜ

Mõisa 4, 13522 Tallinn
Telefon: 671 8578 (E-R 09:00 kuni 17:00)
E-post: info@directo.ee

Gretel Kärbline

Myyntijohtaja

gretel@directo.ee

Merle Alliksoo

Myyntijohtaja

merle@directo.ee

Terje Simonov

Myyntijohtaja

terje@directo.ee

Latvia

Directo SIA vastaa Directon myynnistä ja lokalisoinnista Latviassa.

Directo SIA

Brīvības gatve 221
LV – 1039, Riia
Läti
Telefon:+371 67704491
E-post: info @ directo .lv

Mārtiņš Bernāns

Myyntijohtaja

martins.bernans@directo.lv

Liettua

Directo UAB vastaa Directon myynnistä ja lokalisoinnista Liettuassa.

Directo UAB

J. Balčikonio g. 9
LT-08247 Vilnius
Leedu
Telefon:+370 52310038
E-post: pagalba @ directo .lt

Julius Baradinskas

Myyntijohtaja

julius@directo.lt

Indre Liutkeviciene

Toimitusjohtaja

indre@directo.lt